Istebna

Dom na zaciszu

Dom Na Zaciszu znajduje się na zboczu góry Ochodzita. Dwieście metrów od domu znajduje się wyciąg ” Szańce „. Mimo iż budynek znajduje się nieopodal lasu to do centrum Koniakowa można dotrzeć podczas dziesięciominutowej przechadzki. Miejsce parkingowe pod domkiem. Dom podzielony jest na 2 części.

Pierwsza CZĘŚĆ

W pierwszej znajdują się 3 pokoje. Na piętrze 2 pokoje dwuosobowe z dostawkami i 1 pokój czteroosobowy. Na parterze otwarty salon z jadalnią (duży stół i 12 krzeseł) i kuchnią. Duża kuchnia z pełnym wyposażeniem (mikrofalą, lodówka, piecem i piekarnikiem) . Każdy pokój posiada balkon. W domu mieszczą się 3 łazienki. Dwie na piętrze i jedna na parterze. 

Druga CZĘŚĆ

W drugiej części znajdują się dwa apartamenty. Każdy wyposażony jest w 2 pokoje dwuosobowe, łazienkę, salon z rozkładaną sofą. W Salonie TV, wyjście na balkon. Do dyspozycji gości również druga duża kuchnia.

Atrakcje w Piwnicy

W piwnicy znajdują się : stół pin-pongowy, piłkarzyki, mini siłownia, bilard, sauna, duży taras z widokiem na Barania Górę. Dużo miejsca do zabawy dla dzieci  na placu zabaw (zjeżdżalnia, piaskownica z zabawkami), większość zabawek na zimę przenosimy do domu. Duża wiata grillowa z wędzarnią. 

Ogród

W ogrodzie  na lato można korzystać z rozkładanego basenu i leżaków. Wiata grillowa z wędzarnią. Kilka huśtawek, zjeżdżalnie dla dzieci.  Dom znajduje się w bezpiecznym miejscu dla dzieci.

Galeria

Spokojna okolica

Dojazd drogą utwardzoną Parkingi bezpośrednio pod Domem, Blisko centrum Koniakowa

Dom na zaciszu

Koniaków